September 16, 2013 Enjoy the show – acrylic on canvas, 70×70 cm – Szeptember 20-án pénteken 17 órakor kiállításom nyílik Szegeden a Kass Galériában. Share it:) Tags: #AcrylicOnCanvas, #exhibition, #kiállítás, #paintings, #unicorn, #unikornis Leave a Reply Cancel replyYour email address will not be published. Required fields are marked *Comment * Name * Email * Website Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Δ